Wizytówki Olsztyn

Drukowanie wizytówek w Olsztynie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne projektowanie i drukowanie wizytówek w Olsztynie. Świadczone przez nas usługi poligraficzne zdobyły już ogromną popularność na rynku. Wszystko dzięki satysfakcjonującym efektom współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

Zalety drukowanych przez nas wizytówek:

  • skuteczne wyróżnienie się wśród tłumu konkurentów,
  • wywarcie dobrego wrażenia na kontrahentach,
  • pozostawienie potencjalnym klientom niezbędnych danych kontaktowych zarówno przedsiębiorstwa, jak i pracownika: imię i nazwisko, zajmowane stanowisko, numer telefonu, e-mail, adres firmy i strona internetowa.

Istnieje możliwość opracowania spersonalizowanego projektu wizytówek. Podejmujemy się także wydruku tych materiałów według dostarczonego wcześniej projektu. Przygotowujemy wizytówki w oparciu o druk offsetowy, cechujący się niezwykle wysoką rozdzielczością oraz doskonałym nasyceniem barw.

Te materiały reklamowe drukujemy w najpopularniejszych formatach:

  • 85 mm x 55 mm,
  • 90 mm x 50 mm.

Ponadto, drukujemy je na papierze kredytowym najwyższej jakości, standardowo o gramaturze 350 g (matowy).

Estetyka i trwałość

Istnieje także możliwość pokrycia wizytówek folią z połyskiem, matową lub soft touch. Dzięki temu powierzchnia nabiera wyjątkowo eleganckiego charakteru. Uszlachetniamy je nadrukiem zarówno jedno- jak i dwustronnie. Jeśli zależy Wam na dodatkowym wyróżnieniu gotowych produktów, proponujemy wybranie opcji z zaokrąglonymi narożnikami.

Oferta dla każdego

Jesteśmy jednak w stanie sprostać najbardziej nietypowym zamówieniom. Przy większych zamówieniach udzielamy rabatów. Zostały one uwzględnione w poniższym cenniku.

wizytówki olsztyn
wizytówki olsztyn

Zainteresowany?

Skorzystaj z profesjonalnej usługi Drukowanie wizytówek